2.-5. juuni osalesid leelod X Pärnu rahvusvahelisel koorifestivalil ning Eesti Naislaulu Seltsi laulupäeval “Üle Maarjamaa”. Seekordne laager oli üleüldiselt vähendatud koosseisus, sest väga paljud leelod olid lennanud juba mööda maailma laiali.

2. juuni õhtuks jõudsid kohale kuus lauljat, dirigent ja mänedžer kõigepealt Pärnu kontserdimajja, kus toimus avatseremoonia. Pärast liiguti Pärnu Mai kooli, kus kogu laagri vältel ööbiti. Nende vähestega, kes kohale olid jõudnud, kaeti mõnus laud ning veedeti lõbusalt aega.

3. juuni hommikuks jõudis aga kohale juba nii palju lauljaid, et andis välja juba kammerkoori. Söödi hommikust ning hakati valmistama ette folgikava. Lauljaid tulid saatma kandlel Laura Linnaks ja akordionil Kristel Laas. Konkurents oli tugev ning lisaks eesti kooridele olid konkurentideks ka mitmes välismaa koorid. Tüdrukud andsid endast parima nagu alati.

4. juunil toimus Pärnu Vallikäärus laulupäev “Üle Maarjamaa”. Oma formaadilt oli see isegi nagu minilaulupidu koos rongkäigu ja peosupiga. Õhtujuhiks oli Märt Avandi ning ettekandele tulid nii vanad lemmikud kui ka uuemat repertuaari. Pärast kontserti toimus pidu Kentuki pubis, kus kuulutati välja lõppkontserdil esinejad ning esitatavad lood. Nende hulka sai ka Leelo ning uuesti esitamisele läks “Kergotamine”.

5. juuniks kutsuti leelosid igalt poolt appi, et teha veel viimane pingutus ning anda laagrile ja festivalile viimane lõpupauk. Leelo sai Kulddiplomi 94,33 punktiga ning Eesti Kooriühingu eripreemia, milleks on kutse Tallinn 2017 konkurssile. Grand Prix võitis kammerkoor Kammerhääled.