Novembri teisel, üsna jahedal nädalavahetusel kohtusime leelodega esimest korda üle väga-väga pika aja Rakveres, täpsemalt Rakvere Reaalkoolis. Selle laagri eesmärk oli harjutada meie jõululaule, käia Kädy hääleseades, lihvida üldist repertuaari ja teha kõik selleks, et pühapäeval oleks üks tore isadepäeva kontsert. 

Laager algas oli ikka ja jälle reede õhtul kl 19. Tegime ühise kiire ja tegusa proovi, kus tuletasime lood meelde. Vahetustega toimusid ka esimesed hääleseaded. Lõpuks oli aeg noodid tolleks õhtuks käest panna, et pidada maha üks põnev juturing. 

Laupäeval alustasime oma prooviga kell 10, seejärel tegime kiire lõuna ja pärastlõunal tegime pühapäevase kontserdi lugudega proovi lausa neli tundi! Peale sellist tööd olime ära teeninud korraliku õhtusöögi ja lõbusa ühistegevusõhtu, kus see kord mängisime äraarvamismänge. Esiteks pidid lauljad ükshaaval arvama, milline koor, dirigent, üritus või muusikaga seotud asi ollakse. Seal sai kõige rohkem nalja filharmoonia kammerkoori ja Nõmme muusikakooli sümfooniaorkestri äraarvamisega. Teiseks mõistatasime ära lugusid läbi Google’i tõlke häälduse – kõige huvitavamaks osutus Google versioon Ursula loost “Tiffer”.

Pühapäeva hommikul tegime oma viimase proovi Rakvere Reaalkooli saalis, kus hiljem toimus ka kontsert. Isadepäeva kontserdil esinesid koos meiega Virumaa Tütarlastekoor ja Virumaa Poistekoor. Meie esitasime seitse lugu: Mari Amori “Kuuvikerkaar”, Urmas Sisaski “Heliseb väljadel”, Riivo Jõgi “Näio hääl”, Karin Tuule “Vaata ja sa näed”, Kadri Voorandi “Sina oled kullatera”, värskelt laagris õpitud Triinu Tauli “Maa hing” ning Astra Merivee “Anna aega”. Kontserdi lõpus esitasime koos Virumaa kooridega kaks ühislaulu: Ülo Vinteri “Laul Põhjamaast” ja Tiina Kippeli “Virumaa laul”, mida peetakse mitteametlikuks maakonna hümniks. Kontsert oli väga meeleolukas: kuigi saalis kiskus umbseks, tõusis kogu publik peale ühislugusid püsti tormiliseks aplausiks. Peale kontserti oligi aeg suunduda koju, et süüa tükk isadepäeva torti ja valmistuda sombuseks novembri argipäevaks. 

Kohtume uuesti kuu aja pärast ja ka siis anname ühe kontserdi: 10. detsembril Tallinna Jaani kirikus, kus toimub Eesti Naislaulu Seltsi jõulukontsert. Kontserdil astuvad lisaks meile üles Eesti Raadio Laulustuudio tütarlastekoor, noorte naiste koor KEVAD, Musamari Koorikooli tütarlastekoor ja noorte naiste koor Kirekeel.