Leelode ilusate häälte eest hoolitseb hääleseadja Kädy Plaas-Kala, kes on leelodega alates 2017/2018 hooajast.

Kädy Plaas-Kala on pälvinud tunnustust nii kontserdi- kui ka ooperilaval. Hinnatud solistina esineb ta vokaalsümfoonilistes suurvormides ning teeb koostööd mitmete interpreetide ja ansamblitega. Ooperilauljana on ta üles astunud lisaks Eestile ka Saksamaal, kus debüteeris 2007. aastal Frasquitana ooperis „Carmen”. Kädy lõpetas 2007. aastal Eest Muusika- ja Teatriakadeemia (dots Nadia Kuremi juhendamisel). Hetkel jätkab samas Kuremi juures magistriõpinguid. Ta on osalenud Cathrine Sadolini, Ingrid Kremlingi ja Sona Ghazariani meistrikursustel.

Aastatel 2002–2004 oli Kädy Eesti Filharmoonia Kammerkoori laulja, alates 2004. aastast tegutseb solistina projektiteatris Nargen Opera. Ta on osalenud ka Rahvusooper Estonia, teater Vanemuise ning Hamburgi Riigiooperi lavastustes. Kädy ulatuslik repertuaar hõlmab muusikat varabarokist kuni kaasaegse muusikani ning tema repertuaari kuulub üle kümne ooperirolli.

Solistina on Kädy esinenud paljude orkestrite ees nagu ning teinud koostööd mainekate dirigentidega. Kammerlauljana on ta esinenud paljudel festivalidel ning koos paljude interpreetidega. Kontsertreisid on viinud teda Soome, Lätti, Leetu, Saksamaale ja Prantsusmaale. Kädy on pälvinud Eesti Kultuurkapitali helikunsti sihtkapitali aastapreemia (2006), Marje ja Kuldar Singi nimelise preemia „Noor Laulja” (2007), Lili Kaelase Muusikafondi stipendiumi (2007) ning ta on Eesti Kultuurkapitali interpreedi stipendiumi laureaat (2008).