IMG_8940_2

Sel korral laagerdus Leelo koor 17.-19.01.14 Otepääl – esialgu oli plaanis lisaks laulmisele suusatamine, matkamine või muud lumised tegevused, kuid väga töise graafiku ja külma ilma tõttu jäid laager sportlikkuse poolest kesiseks.
Koor harjutas ja ööbis Otepää Gümnaasiumis, kus oli klass ja saal kooriprooviks, samuti eraldi hääleseade ruum kui ka kolm eraldi magamise klassi ja veel hommikusöögi klass – suurimad tänud kohalikele vastuvõtjatele Gertrud Aasaroht’ile ja tema emale.

Proovide käigus sai selgeks suur osa planeeritud repertuaarist, samuti kuulas Teele Jõks kõik lauljad üle ning andis häid soovitusi ja näpunäiteid, kuidas veelgi õigemini laulda. Laagris oli kohal 23 lauljat, (s.h 4 I sopranit, 6 II sopranit, 7 I alti ja 6 II alti).

Sel korral said tüdrukud teada  meie selle hooaja finaalist – konkurssreis Peterburgi 01.-06. August 2014 (XI International Choral Festival «SINGING WORLD»), kus Leelo koor osaleb kahes kategoorias: modernistlik muusika ja rahvamuusika. Edaspidi täpsustub reisikava, reisi maksumus ning repertuaari lisandub veel põnevaid laule.

Laagri meelelahutusliku osa eest vastutasid kaks kohalikku harrastusfotograafi Ilmo Tamm ja Nele Tiiman, kes tegid koorist sadu pilte erinevate nurkade alt. Pilte kasutatakse nii Leelo uuel kodulehel, plakatitel, koori tutvustuse juures jne.

 

Leelo koori järgmised laagrid toimuvad:

Veebruaris, 21-23.02.2014 Ardu koolimajas (konserdiga!)

Aprillis, 17-20.04.2014 Viljandis (kontserdiga!)