Reedel, 14. jaanuaril kohtusime Leelodega taas meie lemmiklaagripaigas – Tallinnas Ühisgümnaasiumis. Nii tore oli kõiki peale kahte pikka kuud näha!

Laagri esimene õhtu kulus päheõpitud lugude kiirele kordamisele ja viimasteks vajaminevateks viimistlusteks. Laupäeval alustasime kohe suure paugu ja särtsuga, sest hommikuseks prooviks liitus meiega energiast pakatav koreograaf Elo, et enne juubelikontserti kõiki tantse korrastada ning lihvida. Tegusa proovi lõppedes oli aeg kiireks lõunaks ning peagi olime tagasi ühisgümnaasiumi avaras aulas.

Pärastlõunal ühines meiega viivuks suurepärane akordionist Mikk Langeproon, kellega meil on olnud imetore koostöö juba pikemalt. Proovi lõppedes saabus viimaks aeg igalaagriseks traditsiooniliseks jutuõhtuks ning seekord ka vahvaks käsitööringiks. Jagada teistega oli paljut: muljetasime oma jõulukinkidest, alanud aasta eesmärkidest, täiskasvanuks olemisest ja ülikoolist. Samal ajal näpud puhkust ei saanud, vaid punusime ühiselt valmis ligi paarsada meie triibuseelikute värvidest inspireeritud paela, mille otstarbe saate peagi teada, tulles 19. märtsil Leelo juubelikontserdile KUMUsse. 😉

Pühapäevases proovis said tantsukingad uuesti jalga pandud ning laulsime ja tantsisime läbi kogu juubeli kava, et olla veebruaris peaprooviks koos Leelo vol. 2-ga 200% valmis. Selleks korraks sai tegus laager edukalt läbi, kuid aeg möödub kiirelt ning kohtume juba kuu aja pärast taaskord Tallinnas.

Tekst: Katrinka, II sopran

Fotod: Kristina, I alt