Leelod said jälle kokku, et anda viimane lihv oma juubeliplaadile. Seekordne salvestamine toimus Viimsi Püha Jaakobi kirikus koos Kaspar K. Karneriga.

Reede õhtul, kui enamik leelosid oli kohale jõudnud ning vajaminevad kükid ära teinud, tehti korralikult proovi koos Külli ja Teelega.

Laupäeval alustati juba kell 11 hommikul, et koos võimelda, lahti laulda ning hilinejatel kätekõverdused ära teha. Esimeses päeva pooles salvestati ära Heino Kaljuste “Tütre tänu” ning Ave Avamere “Hää veli hällü tennü”. Siis oli paus kaks tundi, mille käigus said kõik lõunatada. Pärast salvestati ära Jaan Tätte “Löörilaul”, mille solistiks oli Gertrud, ning ka Pärt Uusbergi “Tuul tubaje”. Õhtul oli koosviibimine koorivanema Anu juures, kus seekord teine sopran kattis traditsioonilise laupäeva õhtuse laua.

Pühapäeva hommikul ei teinud keegi enam kükke ega kättekõverdusi. Viimasena salvestati Tõnu Kõrvitsa “Kaanon” samal ajal võideldes loodusjõududega. Kuid kõik sai salvestatud ning nüüd jääb ainult oodata kuni plaat valmis saab.

6. september 2015. Salvestamine Viimsis.

6. september 2015. Salvestamine Viimsis.