15.-16. oktoobril osalesid leelod III rahvusvahelisel pop/jazz kooride konkurssfestival. See oli meie esimene konkurss oma 21. hooajal. Kõige pikem teekond tuli läbi Tallinna leelodel, kes hakkasid laupäeva hommikul väikese bussiga sõitma ning bussijuhiks oli meie armsa dirigendi äi. Vahepeal koliti ümber suuremasse bussi, et ka ülejäänud leelod ära mahuksid.

Valgas alustasime kohe proovidega Valga muusikakoolis, et anda viimane lihv avakontserdi ja konkursi kavale. Edasi järgnes soundcheck koos Antti Kammiste bändiga. Õhtul esinesime nii meie kui ka teised osalejad galakontserdil, millele järgnes traditsiooniline õhtusöök teise aldi poolt. Jagasime muljeid ja mälestusi laagrite vahele jäänud ajast ning nautisime head toitu. Pärast liikusime Valga Isamaalise Kasvatuse Muuseumi, mis oli meie ööbimispaigaks.

Pühapäeva hommikul pärast pikas hommikusöögi järjekorras seismist osalesime Sirje Medelli workshopis Voice-Pilates. Oma improvisatsiooniga hiilgas ka Klaarika. Sõime lõunat, tegime proovi ja ennast ilusaks ning juba hakkaski konkurss.

Leelodel läks konkursil väga hästi ning saavutati väärikas teine koht!!! Auhinnaks saime 300 eurot, kotitäie sinki ja mitu pakki putru.