2015. aasta Leelo esimene laager toimus meie kalli dirigendi sünnilinnas Türil Kultuurimajas. Nagu mahub häid lambaid palju ühte lauta, nii ööbisid ka leelod kõik koos peeglitega toas. Muidugi kiiremad jõudsid vallutada ka köögis olevad diivanid. Esimesel õhtul tegid aldid ja sopranid eraldi proovi, millele järgnes pidusöök saalis. Seekord olid valmistanud tervisliku õhtusöögi kogu koorile I alt. Aitäh teile! 🙂 Pärast kõhtude täitmist said kõik valmistada paaris Pille juhendamisel väikeseid Leelosid. Pusimist jagus hiliste õhtutundideni.

Järgmine päev tõotas tulla töökas. Sõime hommikust kohvikus Kevad, kes oli keetnud meile maitsva pudru. Päev jagunes kooriproovide, hääleseade ja rühmatööde proovide vahel. Õhtul toimus aga suur isetegevusõhtu “Eesti aastahitid”. Ei tea, kas tuli see leelode ühisest hingamisest, aga mingil põhjusel oli mitmest esitusest välja paista lugu “Für Elise”. Publiku lemmikuks osutus bänd Lumehelbeke ning nende esitus tuli ka kordamisele.

Viimasel päeval ootas kõiki luukamber, mille kõik läbisid suurepäraselt. Aja jooksul hakkasid ka leelod oma pesadesse üle Eesti tagasi minema ning laager oligi lõppenud. Aitäh kõigile ja näeme järgmises laagris Tartus! 🙂

7.-9. märts 2015. Laululaager Tartus.

7.-9. märts 2015. Laululaager Tartus.