Uut aastat alustasid leelod koos Eesti Noorte Segakooriga Tartus Mart Reiniku koolis. Nädalavahetus oli täis ühist musitseerimist ja naeru. Saadi kokku reede õhtul, et korrata üle laulupeo repertuaar ning valmistuda tulevasteks esinemisteks Helsingis ja Tallinn 2017 konkursil. Pärast proovi, oli I sopran kõigile ettevalmistanud väikese pikniku saalis, kus natuke kõrbenud muffinite ja muu maitsva saatel kuulati muljeid möödunud pühadest. Jutud läksid päris pikale, kuid mõnel neiul jätkus ka jaksu segakoori omadega aega veeta. Lõpuks uinuti poste toast kostunud kitarrimuusika saatel, mis kestis hiliste tundideni.

Laupäeval pärast hommikupudru söömist, oli meiega liitunud Teele, kes kogu koori helisema pani. Proovi jätkas Leiu ning kuulama tuli ka Alo Ritsing. Maestro kommenteeris enda laule ning jagas oma nägemust. Pärast tehti mälestuseks ühine pilt ning jagati plaate ja noote omavahel.

Pärast jätkusid ühised proovid koos Eesti Noorte Segakooriga. Pärast proove jätkus ka aega, et koorid saaksid omavahel lõimuda ning seda ENSKi initsiatiivil. Koos mängiti ühiseid mänge ja tehti näidendeid.

Pühapäeval hommikul tehti viimased proovid ning mindi sõbralikult laiali. Näeme Helsingis 😉