Pärast kooli algust jätkasid leelod oma intensiive hooajaga, laagerdades seekord juba koduses paigas Tallinna Kesklinna põhikoolis. Esimesel õhtul oli elevust palju, sest leelod said kätte oma uued dressikad! Nii oligi laagri ühtseks teemaks bordoopunane. Reede õhtul tehti ka traditsiooniline koosviibimine, mille laua katsid seekord teine sopran.

Laupäeva hommikul laulis koori hääled lahti uus hääleseadja Kädy Plaas-Kala. Päeva jooksul said kõik käia individuaalses hääleseade tunnis. Lõunast tuli külla ka koreograaf Elo, kes ka uued lauljad kergotama õpetas. Õhtul tuli külla Kristel Laas, et harjutada koos akordioniga uut popuriid.

Pühapäeva hommikul ootas leelosid üllatus – kella 10ks oli laud kaetud maitsvate pannkookide, õunte ja teega. Mõnusale hommikusöögile järgnes tavaproov ning lõunaks tulid külla järgmise laulupeo tegijad, et koos leelodega selleks valmistuda. Lõunaaeg söödi kõhud täis, tehti patsid ja näod pähe ning juba hakkaski Ene Üleoja juubelikontsert Mustpeade majas. Kuigi Westholmi gümnaasiumi segakoor, segakoor Noorus, neidudekoor Kurekell ja segakoor K.O.O.R olid jõudnud kontserdi vältel ära hingata kogu ruumi õhu, ei tatsunud tilkagi vähem leelode tantsujalakesed.

Kontserdit salvestas Klassikaraadio ning seda saab järgi kuulata siit.