Head uut aastat kõigile õppuritele! 

Meie saime septembrikuus leelodega esimest korda kokku külmapealinnas, Jõgeval. Alustasime oma laagrit reede õhtul nagu alati, kuid seekord oli meil enne ühist proovi vaja teha üks tõsine ettelaulmine. Jagunesime kvartettideks ning laulsime ette Edvard Griegi loo “Kevad”, et olla kindel kõigi 100-protsendilises valmisolekuks, sest juba paari nädala pärast suundume salvestama. Pingeline ettelaulmine tehtud, tegime kõik koos proovi selle hooaja uute lugudega. Õhtu lõppes mõnusa juturingiga, kus saime tutvuda avalaagrist puudunud uute lauljatega ning muljetada uue kooliaasta algusest: kellel siis uues koolis, kellel juba tuttavas koolis ja kellel lihtsalt elukestvas õppes. 

Laupäeval tegime peaaegu terve päev proovi, et valmistuda pühapäeval eelseisvaks kontserdiks. Seevastu õhtul toimus meil järjekordne isetegevusõhtu, mille heledad tähed olid impulss ning naeruteraapia. Aitäh Harrietile mängude läbiviimise eest! Pühapäeva hommikul oli meil proov koos Kadri Voorandiga, kellega harjutasime üht uut lugu, mis loodetavasti tuleb esitusele ka 2025. aasta laulupeol. Laagri lõpetasime pärastlõunase kontserdiga, kui esinesime soojendusesinejatena Tõnis Mäe autorikontserdil “Ajapendel”. Nii oli Jõgeva armas rahvas meie uue hooaja kava esmapublik! Peale oma esinemist nautisme Tõnis Mäe muusikat ning oligi aeg koju minna. 

Kohtume uuesti juba paari nädala pärast Tallinnas, kus salvestame nii Edvard Griegi “Kevade” kui ka Mari Amori “Kuuvikerkaare”!